středa 4. ledna 2012

Soutěž o nejkrásnější deku

Už je to dlouho, co jsem naposledy vyhlašovala nějskou soutěž, co říkáte? A protože já soutěžím ráda, vyhlašuji novou soutěž.

Co děláte v zimě? Když se venku brzy stmívá, venku jsou plískanice, když jsou děti nemocné? Mě bývá v zimě hlavně zima. Nějak to období překlepu s teplými ponožkami na nohách a vymýšlením, co bych na sebe ještě oblékla. Děti posmrkávají a chrchlají a já je neustále balím do nějaké hřejivé deky. Svoji první jsem ušila loni, když byla dcera nemocná. Šlo to jak po másle, nebyla nikterak složitá a za týden byla hotová. Možná nebyla dokonalá, ale byla MOJE!!! A proto v této soutěži vzdávám hold všem dekám a vyhlašuji

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ DEKU!Jak se do soutěže zapojit?

  • do 15.2.2012 mi posílejte fotografie dek, které jste ušily či teprve ušijete
  • deka nemusí být zcela hotová, stačí, když bude hotová vrchní část deky
  • 90% látek topu deky musí být ušito z látek nakoupených u mě v obchodu
Jak bude soutěž probíhat?
  • fotografie budou vystaveny ve fotogalerii
  • o nejkrásnější dece rozhodne "hlas lidu"

Co můžete vyhrát?
  • Výherkyně (nebo výherce?) si může vybrat zboží v hodnotě 500,- Kč podle svého výběru z mého obchodu.
Důležité!
  • poskytnutím soutěžní fotografie mi dáváte souhlas s použitím této fotografie pro reklamní účely, např. v blogu apod.
Materiál
  • v týdnu 4.1.-11.1. probíhá u mě v obchodě slevová akce, při které některé z látek prodávám již od 99,- Kč za metr. Tyto látky jsou označeny heslem SUPERSLEVA. Třeba právě mezi nimi najdete ty, které se Vám budou na deku hodit.
Jakou deku ušít?
  • pokud nevíte, jakou deku ušít, mám pro Vás dva typy: můžete využít online kurzy, které připravila Hanka - Anahi. Nebo můžete šít dětskou dinosauří deku z kolekce Babysaurus.
Přeju u šití hodně zábavy  a těším se na Vaše fotografie!!!


Tiskové prohlášení Látek pro Vás ke komentáři u tohoto blogu:

kočička: Tak to mně pobavilo,bod třetí,že 90 % látek musí být zakoupeno z Vašeho obchodu.Tomu říkám etika,postkomunistická etika.

Milá kočičko,

Za vcelku krátkou dobu existence mého obchodu jsem uspořádala vcelku dost soutěží. Soutěže takové se mění, aby to nebylo stále na jedno „brdo“. Pokud se Vám tato nelíbí, podívejte se na historii soutěže „DÁRKOHRANÍ“. Tam můžete vyhrát, aniž byste u mne v obchodu cokoliv nakoupila. Pokud Vám tedy nevadí, že pro účast musíte alespoň můj obchod navštívit a odpovědět na pár otázek. Na minulé ročníky se podívejte ZDE  a ZDE.

Soutěž o nejkrásnější deku jsem uspořádala především pro moje zákaznice. Je jich dost, které si u mě zakoupily látky, ušily deku, která jim již nějekou tu chvíli dělá radost. A to i bez výhledu na jakoukoliv výhru. Pro ty je tato soutěž především poděkování ode mne. Pokud jsou zákaznice, které se na šití deky teprve chystají a líbí se jim moje látky, pak se můžou zapojit do soutěže také a když vyhrají, doufám, že je výhrou potěším.

Jak jistě víte, k ušití deky potřebujete nejen top deky, ale teké výplň a spodní látku, toto všechno si  můžete zakoupit jinde. Společně s vyhlášením soutěže probíhá u mne výprodej látek. Můžete je použít právě pro tuto deku. Za cenu 99,- Kč za metr pořídíte zahraniční kvalitní látku za mnou dotovanou cenu, která ani zdaleka nedosahuje mých nákupních nákladů.

Do každé soutěže, kterou pořádám, se můžete, ale nemusíte zapojit. Já každou soutěž pořádám pro svoji radost a doufám, že potěším i někoho dalšího. Nicméně si nenárokuji potěšit každého.

 A ještě jednu poznámku mi dovolte: marně pátrám v paměti, zda jsem někdy byla vyzývána k soutěži, kdy bych dostala výhru „zadarmo“. Sbíráte jedličky v Intersparu? Nebo jste se zúčastnili soutěže s Koh-i-Norem (vytvořte šperky z našich výrobků a možná vyhrajete?) Dokonce můžete leckde vyhrát i slevu na další nákup… přeji Vám, abyste se vždy účastnila pouze soutěží dle vlastního gusta,

Jana

5 komentářů:

kočička řekl(a)...

Tak to mně pobavilo,bod třetí,že 90 % látek musí být zakoupeno z Vašeho obchodu.Tomu říkám etika,postkomunistická etika.

Látky pro Vás řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Látky pro Vás řekl(a)...

Milá kočičko,

Za vcelku krátkou dobu existence mého obchodu jsem uspořádala vcelku dost soutěží. Soutěže takové se mění, aby to nebylo stále na jedno „brdo“. Pokud se Vám tato nelíbí, podívejte se na historii soutěže „DÁRKOHRANÍ“. Tam můžete vyhrát, aniž byste u mne v obchodu cokoliv nakoupila. Pokud Vám tedy nevadí, že pro účast musíte alespoň můj obchod navštívit a odpovědět na pár otázek. Na minulé ročníky se podívejte ZDE (http://www.fler.cz/blog/podzimni-darkohrani-u-latek-pro-vas) a ZDE (http://www.fler.cz/blog/vitejte-na-prvnim-darkohrani-u-latek-pro-vas).

Soutěž o nejkrásnější deku jsem uspořádala především pro moje zákaznice. Je jich dost, které si u mě zakoupily látky, ušily deku, která jim již nějekou tu chvíli dělá radost. A to i bez výhledi na jakoukoliv výhru. Pro ty je tato soutěž především poděkování ode mne. Pokud jsou zákaznice, které se na šití deky teprve chystají a líbí se jim moje látky, pak se můžou zapojit do soutěže také a když vyhrají, doufám, že je výhrou potěším.

Jak jistě víte, k ušití deky potřebujete nejen top deky, ale teké výplň a spodní látku, toto všechno si můžete zakoupit jinde. Společně s vyhlášením soutěže probíhá u mne výprodej látek. Můžete je použít právě pro tuto deku. Za cenu 99,- Kč za metr pořídíte zahraniční kvalitní látku za cenu, která ani zdaleka nedosahuje mých nákupních nákladů.

Do každé soutěže, kterou pořádám, se můžete, ale nemusíte zapojit. Já každou soutěž pořádám pro svoji radost a doufám, že potěším i někoho dalšího. Nicméně si nenárokuji potěšit každého.

A ještě jednu poznámku mi dovolte: marně pátrám v paměti, zda jsem někdy byla vyzývána k soutěži, kdy bych dostala výhru „zadarmo“. Sbíráte jedličky v Intersparu? Nebo jste se zúčastnili soutěže s Koh-i-Norem (vytvořte šperky z našich výrobků a možná vyhrajete?) Dokonce můžete leckde vyhrát i slevu na další nákup… přeji Vám, abyste se vždy účastnila pouze soutěží dle vlastního gusta,

Jana

Nifredil řekl(a)...

Ach jé, kočička je nějaká ostrá, jestli ona to nebude převlečená liška ryšavá, vychytralá. Spotřebitelské soutěže vyhlašované prodejcem bývají upozorněním na obchod nebo zboží. Je to vlastně forma reklamy, takže požadavek na zakoupení materiálu na deku v obchůdku majitelky blogu je naprosto legitimní a pochopitelný. Navíc, pokud si kočička najde chvilku, přiloží packy ke klávesnici, a najde si nějakou soutěž u jiných podobně zaměřených blogerů, zjistí, že často bývá taková soutěž spojena s požadavkem minimálně stát se fanouškem obchodu na sociální síti. Nechce-li kočička nakupovat, nikdo jí nenutí. Pak ať se schoulí do klubka v koutečku a líže si kožíšek. My ostatní koukneme do svých nákupů s zásob látek a rádi se v rámci možností připojíme.

KackaD řekl(a)...

Kočička nikdy nedělala v obchodu, Jani asi ji to naučíme, potřebovala by pár marketingových kurzů a jednu po zadku :D

Okomentovat