čtvrtek 15. března 2012

Ušiska, ucha, ouška aneb co pro nás nachystal březen?

Spoustu barev, ucha, která mi již ve skladu nějaký ten čas chyběla i naprosté novinky.
Tak se pojďte honem podívat, co dorazilo...

Popruhy 109. Skutečnost, jak rychle jste je přijaly za své, to bylo pro mne příjemné překvapení. Zatímco posledně se u mne objevily na zkoušku popruhy ve dvou šířkách (1,5 a 2 cm), tentokrát dorazily jen ty v šířce 1,5 cm. Šířka je dostatečná a popruh dost pevný a bytelný, aby unesl i větší kabelku. Tentokrát jsou u mne popruhy ve čtyřech barvách, černé, červené, hořčicově žluté a světle hnědé.


Ucha 201 - ucha s karabinkou na konci. Příjemná záležitost, když potřebujete kabelku vyprat, co říkáte :-). S těmito uchy pak můžete udělat třeba takovou parádu, jako vidíte na dalším obrázku. Autorkou je Kita.Kita a její tvorbu najdete na Fleru.

 
Kabelka Květ, vytvořila Kita.Kita
Velkou část zásilky tvořila ucha 207. Přišla spousta barev na doplnění skladu, třeba takovou zelenou už jsem dlouho v nabídce neměla... Ucha v akci vidíte na kabelce od Alakaly tvořící na Fleru pod značkou AL-Fish.

Kabelka Dottie, autorka: Alakala

Kožená ucha 104 přišla ve dvou barvách, černé a světle hnědé. Popravdě řečeno, původně jsem je už do obchodu ani brát nechtěla. Ale když jsem uviděla kabelku od Mariany, nemohla jsem jinak. Znovu jsem se do nich zamilovala a musela jsem je mít. V jednoduchosti je krása a tato ucha krásná jsou. Navíc jsou odepínací a kabelku tak lze snadno prát.

 
Kabelka La Maison Verte od Mariany
 A jsme u první novinky, koženého popruhu 110 (popruh proto, že nedostanete sadu dvou uch, ale jen jeden kus). Ve čtyřech barvách, jedné krásnější než druhé. Poprve jsem ho viděla na kabelce v zahraničním blogu artchalahandmade a neodolala jsem. Obrázek kabelky vidíte níže, ale vřele doporučuji projít celý blog, je velmi inspirativní!
Další na řadě jsou ucha 205. Ve své kratší podobě beznadějně vyprodaná, nyní opět skladem. A tak si můžete ušít podobnou krásku, jako je kabelka od MarcelyArt

Maková panenka od MarcelaArt
Další kompletní naskladnění čekalo i ucha 215, od kterých už jsem také neměla ani "kousek". Nyní tedy v sedmi barvách - černé, červené, dvou odstínech růžové a třech odstínech hnědé

Romantická růžová, MarcelaArt
 Druhou novinkou jsou koženková ucha 216. Měla být delší variantou uch 215, ale protože mají jiné koncovky, dostaly samostatné číslo.


A co dál? Dál už nic. Koukám do krabice, a je prázdná. Tak zas někdy příště.
A já se teď těším, jaké krásné kabelky díky Vám vzniknou...

3 komentářů:

vexa řekl(a)...

wow, skvělá nabídka!

Jahůdka řekl(a)...

Páni, už si je běžím do obchůdku objednat:-)

Práce v zahraničí řekl(a)...

Tak to je teda velký výběr

Okomentovat